Intro

V pátek 12. dubna 2019 uplynul přesně jeden rok od našeho návratu z Jihovýchodní Asie. Ti, co mají děti (a že už je to v mém okolí naprostá většina), sledují ubíhající čas na tom, jak děti rostou a vyvíjejí se. Já děti zatím nemám, a tak poměřuji čas jiným způsobem.

Když jsme se před rokem s Kamilem vrátili, poháry naší cestovatelské touhy byly naplněny po okraj (místy možná už přetékaly), takže jsme absolutně neměli potřebu vyjíždět někam za hranice. Zhruba po šesti měsících jsme sedli na letadlo a letěli navštívit sestru do Anglie. Ocitnout se opět na letišti se nám líbilo. Od té doby už zase toužím cestovat a pravidelně se nechávám unášet vyhledáváním letenek na kiwi.com – zadám odkud: Praha +250 km, kam: Kamkoliv, odlet: většinou na podzim, jednosměrný – a pak jenom koukám, kam bych mohla letět, když bych se tak rozhodla…

Původně bylo na prodloužené velikonoční svátky plánováno Maroko. Bylo by teplo (ale ne zase takové) a já bych se poprvé podívala na africký kontinent, nicméně okolnosti se různě proměňovaly, a tak z výletu sešlo. Nechtěli jsme se ale vzdát cesty, kterou už jsme si vysnili v představách, a tak jsme se rozhodli alespoň pro road trip po Evropě.

Itinerář je následující: 6 dní – 6 států – 3000 km:

 

 

 

 

 

 

Tak zatím ahoooj, zítra vyrážíme 😉

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *